خدمات اصلی  امداد خودرو جهانشهر
سایر فعالیت ها خودروبر جهانشهر – یدک کش جهانشهر
درباره ما امداد خودرو جهانشهر همه آنچه از یک تعمیرگاه شبانه‌روزی نیاز دارید را دراختیارتان قرار خواهد داد. کافی است با مرکز تماس گرفته و موقعیت خود را اعلام کنید.
عنوان انگلیسی ما emdad khodro jahanshir

معرفی امداد خودرو جهانشهر و خدمات خودروبر جهانشهر کرج

تا همین چند سال پیش، در سفرهای جاده‌ای با خودروی شخصی، یک نگرانی بزرگ و دغدغه مهم، خراب شدن احتمالی خودرو در جاده بود. همین نگرانی باعث می‌شد بسیاری از رفتن به سفرهای جاده‌ای خودداری کنند. ضمن اینکه برخی فکر می‌کردند حتی اگر در شهر مقصد یا شهرهایی که در مسیرند بخواهند به تعمیرکار مراجعه کنند، چگونه می‌توانند تعمیرکاری مطمئن و کاربلد را پیدا نمایند. امروزه اما خدمات امداد خودرو و مراکز خدمات رسانی خودرویی سیار این نگرانی‌ها و دغدغه‌ها را تاحد زیادی برطرف کرده‌اند و حتی برای ساکنین هر شهر نیز دریافت خدمات تعمیرات و سرویس خودرو در محل را ساده نموده‌اند. اکنون قصد داریم درباره خدمات امداد خودرو جهانشهر گفتگو کرده و با شما درمیان بگذاریم که چه خدمات گسترده و مفیدی را می‌توانید از امداد خودرو جهانشهر درخواست کنید.

خودروبر کرج

استانداردهای لازم برای یک مرکز امداد خودروی  در جهانشهر کرج

یکی از مهم‌ترین خدماتی که همه ما از مراکز امداد خودروجهانشهر انتظار داریم، خدمات تعمیر و بررسی خودرو در محل است. مهم نیست که ما در سفر باشیم و در جاده مانده باشیم یا در شهر محل سکونت و پارکینگ خانه. خودرو ما هر ساعت ممکن است به دلیل یک نقص فنی روشن نشود و ما نیاز به دریافت این خدمات در محل داشته باشیم. هنگام دریافت این خدمات چند نکته اهمیت بسیاری دارد که عبارتند از:

دراختیار داشتن تعمیرکار باتجربه

دراختیار داشتن تعمیرکاران مجرب و کارکشته و حرفه‌ای، که بتوانند سریع و بی‌دردسر مشکل خودرو را تشخیص داده و به‌ بهترین شکل و در سریع‌ترین حالت اقدامات لازم را انجام دهند. اینکه تعمیرکار تشخیص درستی دهد که می‌توان خودرو را در محل تعمیر کرد یا نیاز به انتقال به تعمیرگاه و مرکز دارد بسیار مهم است. گاهی بعضی از تعمیرکاران چنان باتجربه‌اند که خودرو را به‌صورت موقت تعمیر کرده، سپس به شما توصیه می‌کنند که برای تکمیل تعمیرات به تعمیرگاه مراجعه کنید. اینکار کمک می‌کند تا بتوانید هزینه‌های خود را کنترل کرده و تاحد امکان از پرداخت هزینه اضافه برای خودروبر و یدک‌کش پیشگیری کنید. ما در امداد خودرو جهانشهر از تعمیرکارانی باتجربه و ماهر کمک می‌گیریم که ضمن تشخیص صحیح و دقیق، روند تعمیر خودرو را به بهترین شکل پیش می‌برند.

داشتن تجهیزات لازم جهت حمل خودرو درجهانشهر

بسیار پیش می‌آید که تعمیرکار تشخیص می‌دهد خودرو باید به مرکز امداد خودرو در جهانشهر منتقل شود. گاهی نیز خودرو در تصادف آسیب جدی دیده و نیاز به انتقال توسط خودروبر یا یدک‌کش دارد. بنابراین دراختیار داشتن یدک‌کش یا خودروبر سیار از واجبات الزامات یک مرکز امداد خودروی در جهانشهر است. ضمن اینکه مرکز باید خودروبر یا یدک‌کش را به نقاط شهر و شهرستان محدوده فعالیتش در اسرع وقت ارسال کند. مرکز امداد خودرو جهانشهر، تمامی خدمات حمل خودرو شامل خودروبر، کفی حمل خودرو و یدک‌کش را در شهر جهانشهر و محدوده شهرستان جهانشهر ارائه می‌کند.

خودروبر کرج

خدمات شبانه روزی و مستمر یدک کش جهانشهر

مهم‌ترین نکته درمورد خدمات امدادخودروی جهانشهر و مورد قبول، فعالیت ۲۴ ساعته‌ است. درواقع وجه تمایز مراکز امداد خودروی جهانشهر با تعمیرگاه‌ها و مراکز دیگر همین خدمات ۲۴ ساعته آن‌ها است. ما انتظار داریم در هر زمانی که نیاز به کمک تعمیرکار داشتیم یا هر وقتی از شبانه‌روز که به خودروبر یا خدمات حمل خودرو نیاز داشتیم، مرکز امدادخودرویی جهانشهر که با آن تماس گرفته‌ایم پاسخگوی ما باشد. مرکز خودروبر جهانشهر، به‌صورت ۲۴ ساعت و مستمر در خدمت‌گذاری به متقاضیان عزیز آماده بوده و در هر ساعت از شبانه‌روز که باشد خدمات مورد نیاز شهروندان و هم‌وطنان را ارائه خواهد کرد. تنها نیاز است که با شماره تماس مرکز ارتباط گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن در خدمت شما خواهیم بود.

تلفن تماس امداد خودرو جهانشهر 09351615770
تلفن تماس خودروبر جهانشهر 09121615770
تلفن تماس یدک کش جهانشهر 09351615770
تلفن تماس حمل خودرو جهانشهر 09121615770

ارائه خدمات در روزهای تعطیل و ایام نوروز امدادی جهانشهر

یکی از اصلی‌ترین خدمات مراکز امداد خودرو و خودروبر جهانشهر، فعالیت در ایام تعطیل و ارائه کمک به مسافران جاده‌ای در این ایام است. قطعا تعداد مسافرین جاده‌ای در روزهای تعطیل و ایام نوروز بسیار بیشتر است. بنابراین فعالیت مداوم، بی‌وقفه و کامل مرکز امداد خودرو در روزهای تعطیل و ایام نوروز بسیار مهم است. اینکه مسافران در این ایام بتوانند با اطمینان از دریافت خدمات تعمیر و حمل خودرو به سفر بروند، قطعا لذت سفر را برای آن‌ها بیشتر خواهد کرد و باعث می‌شود بدون نگرانی در جاده باشند.

البته دریافت خدمات تعمیر خودرو در این ایام در داخل شهر نیز مهم است. در شرایطی که اغلب تعمیرگاه‌های ثابت تعطیلند، برقرار بودن خدمات سیار امداد خودرو نجات‌بخش خواهد بود. خراب شدن خودرو اتفاقی از پیش تعیین شده نیست و هر زمانی ممکن است اتفاق افتد. بنابراین ارائه این خدمات در ایام تعطیل یک ویژگی مهم و قابل است. مرکز امداد خودرو جهانشهر در تمامی ایام تعطیل و حتی ایام نوروز نیز به‌صورت ۲۴ ساعته و مداوم فعال بوده و شما عزیزان همه خدمات مورد نیاز در زمین تعمیر، سوخت‌رسانی و حمل خودرو را ارائه می‌کند.

برخورداری از تجهیزات و ابزار به‌روز یدک کش جهانشهر

تعمیرگاه خوب خودرو، تعمیرگاهی است که در کنار تعمیرکار خوب و باتجربه، از ابزار و تجهیزات کامل، مناسب و به‌روز  بهره ببرد. حتی اگر تعمیرکار بهترین در کار خود باشد، اما تجهیزات مورد نیاز را دراختیار نداشته باشد، نمی‌تواند خدمات خود را به خوبی ارائه کند. این ابزار و تجهیزات شامل مواردی که در خدمات سیار قابل حملند و مواردی که در مرکز مستقرند خواهد شد. مرکز یدک کش جهانشهر، مفتخر به دراختیار داشتن بیشترین و بهترین و کامل‌ترین تجهیزات است.

خودروبر کرج

استفاده از قطعات یدکی باکیفیت و اصل

استفاده از قطعه اصل، باکیفیت و البته نو، یکی از دغدغه‌های همیشگی همه هنگام تعمیر خودرو است. بسیاری از تعمیرکاران و مراکز خدمات تعمیر خودرو مجهز به قطعات یدکی اصلی و باکیفیت نیستند و ما برای تعویض قطعه باید خود آن‌ها را تهیه کنیم. اما مرکز امداد خودروی خوب و استاندارد این قطعات را دراختیار دارد و در مواقع نیاز از آن‌ها استفاده می‌کند. تصور کنید که خودروی شما در نیمه شب تعطیلات دچار مشکل شود و نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. تنها یک مرکز امداد خودرو مجهز و کامل می‌تواند مشکل شما را برطرف کند. این مراکز قطعات کوچک‌تر و قابل حمل را همراه خود به محل برده و درصورت نیاز در خودرو استفاده می‌کنند. تعویض شمع و وایر بخشی از این خدمات خواهد بود.

خدمات ویژه و مخصوص امداد خودرو جهانشهر

در بالا به برخی خدمات امداد خودرویی که به‌صورت استاندارد از سوی مراکز دارای مجوز باید ارائه شوند اشاره کردیم و اینکه مرکز امداد خودرو جهانشهر نیز به‌عنوان یک مجموعه معتبر تمامی این استانداردها را شامل می‌شود. اما این مرکز معتبر خدمات ویژه و خاصی را نیز ارائه می‌دهد که عبارتند از:

سوخت رسانی به خودروهای در راه مانده توسط خودروبر جهانشهر

ممکن است آمپر سوخت خودروی شما دچار مشکل شده باشد و ندانید. در این شرایط سوخت خودرو بدون هشدار آمپر تمام شود. در راه بمانید و در فاصله چند ده کیلومتری نزدیک‌ترین پمپ بنزین  باشید. در گذشته اولین راه‌کار تقاضای سوخت از دیگر راننده‌ها بود. اما اگر در طول نیمه شب در راه بمانید چه؟ بله، امداد خودر جهانشهر در هر ساعت شبانه‌روز که نیاز به سوخت داشته باشید در خدمت شما خواهد بود.

خدمات حمل خودرو از شهرجهانشهر به تمام کشور

به‌دلایل مختلف ممکن است نیاز به حمل خودرو از جهانشهر به شهرهای دیگر کشور داشته باشید. این خودرو می‌تواند لوکس و قیمتی نیز باشد که نگرانی انتقال آن را بیشتر خواهد کرد. مرکز امداد خودرو جهانشهر این خدمات را به شما ارائه می‌کند و خودروهای لوکس و قیمتی شما را به اقصی نقاط کشور منتقل می‌کند. این خدمات همراه با صدور بیمه و با ضمانت و ایمنی کامل انجام می‌شود.

مرکز امداد خودرو جهانشهر همچنین دارای کاپوتاژ بین‌المللی است. ضمن اینکه مرکز درصورت نیاز خدمات حمل و انتقال خودرو به مراکز تعویض پلاک را نیز برعده می‌گیرد که بسیار مفید است. باید اضافه کرد که شما از امداد خودرو جهانشهر همه آنچه که از یک تیم تعمیرکار خبره و حرفه‌ای و یک تعمیرگاه مجهز و مدرن انتظار دارید را دریافت خواهید کرد. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • امداد باطری و رفع مشکل باتری دشارژ شده یا باطری که خالی شده باشد.
  • تعمیرات برق خودرو و عیب‌یابی سیستم برق در کوتاه‌ترین زمان همچنین رفع مشکل
  • پنچرگیری، تعویض و اصلاح چرخ‌ها
  • خدمات تعویض روغن و بررسی وضعیت روغن موتور و روعن گریبکس در کوتاه‌ترین زمان
  • ارائه تعمیرات مربوط به رادیاتور خودرو

مرکز امداد خودرو این خدمات و بسیاری از خدمات دیگر را درمحل ارائه می‌کند. درمورد مشکلات جدی‌تر مانند یاتاقان زدن، سوختن واشر سرسیلندر و پاره شدن تسمه تایم و …. نیز خودرو را با شرایط ایمنی کامل به تعمیرگاه مجاز منتقل خواهد کرد. فراموش نکنیم که ارائه درست و صحیح و به‌موقع این خدمات بستگی بسیاری به تیم مجرب و متخصص تعمیرکاران دارد که امداد خودرو از آن‌ها بهره می‌برد.

ارائه خدمات درمورد تمامی انواع خودرو در مرکز امداد خودرو جهانشهر

از دیگر مواردی که درمورد خدمات یک مرکز امداد خودروی استاندارد باید خاطر نشان شد، پشتیبانی از تمامی خودروهای موجود در بازار کشور است. برای مثال، ممکن است یک تعمیرکار تخصص ویژه در تعمیر خودروهای پژو داشته باشد. یا مرکزی خدمات مربوط به خودروهای یکی از کارخانه‌های داخلی مانند سایپا یا ایران‌خودرو را ارائه کند. اما مرکز معتبر و با استاندارد بالا، تعمیرات و سرویس‌های تمامی خودروهای داخلی و خارجی را به بهترین شکل انجام می‌دهد. چرا که هر خودرویی در هر زمانی می‌تواند به این تعمیرات نیاز پیدا کند . صاحب خودرو دسترسی به تعمیرکار نداشته باشد.

امداد خودرو جهانشهر مفتخر است که اعلام کند که تعمیرات مربوط به تمامی خودروهای موجود در بازار را انجام می‌دهد. خودروهای خارجی و وارداتی از برند‌های مختلف آسیایی و اروپایی، همچنین خودروهای داخلی اعم از مونتاژی و تولید ملی همه در لیست خودروهای خدمات گیرنده در این مرکز قرار می‌گیرند. ما تعمیرکار متخصص و آشنا به جزئیات هر برند خودرو را دراختیار داریم و برای خودروهای مختلف تعمیرکار متخصص همان برند را به محل می‌فرستیم که از ویژگی‌های بسیار مهم است.

خودروبر کرج

دریافت خدمات مقرون به‌صرفه از امداد خودرو جهانشهر

در این بخش از بررسی استانداردها و ویژگی‌های یک مرکز امداد خودروی مناسب و مورد قبول به بررسی هزینه‌ها و نرخ تعمیرات می‌رسیم. قطعا مهم است که تعمیر خودروی ما به بهترین شکل و توسط بهترین تعمیرکار صورت گیرد، خدمات لازم را در محل دریافت کنیم، درصورت نیاز به انتقال خودرو به مرکز، حمل آن با تضمین و رعایت تمامی نکات ایمنی انجام شود و سرعت عمل مجموعه در تمامی بخش‌ها نیز بالا باشد. چه در اعزام تعمیرکار و تیم مجرب به محل، چه در انجام تعمیرات و چه در انتقال خودرو در صورت لزوم، داشتن سرعت عمل بسیار مهم است.

اما دریافت این خدمات با نرخ منصفانه و متناسب با نرخ‌های مصوب قطعا بسیار رضایت‌بخش‌تر خواهد بود. ما در مرکز امداد خودرو جهانشهر، با رعایت اصول اخلاقی، نرخ خدمات خود را کاملا منصفانه و منطقی اعلام کرده و بهترین خدمات را با منطقی‌ترین قیمت ارائه می‌کنیم. همین موضوع باعث شده است تا دریافت خدمات از این مرکز تا حد زیادی برای کاربران و  متقاضیان مقرون به‌صرفه باشد.

سخن پایانی

درنهایت باید گفت، مرکز امداد خودرو جهانشهر همه آنچه شما از یک تعمیرگاه شبانه‌روزی و سیار مجهز و مدرن نیاز دارید را دراختیارتان قرار خواهد داد. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این مرکز استفاده از تجهیزات موقعیت یابی و مسیریابی است که کمک می‌کند تعمیرکاران و متخصصین مجموعه در کوتاه‌ترین زمان و با بیشترین دقت در محل حاضر باشند.

درواقع شما تنها کافی است که با مرکز تماس گرفته و موقعیت خود را به مجموعه اعلام کنید. آن‌ها با دستگاه‌های موقعیت یاب و مسیر یاب خود را به شما خواهند رساند. دریافت این خدمات ویژه از یک تیم حرفه‌ای و مجهز حس اطمینان خاطر برای ما همراه خواهد شد و نگرانی‌های معمول برای سفرهای جاده‌ای و اضطراری را برطرف خواهد کرد. سفرهایی که برنامه‌ریزی شده نیستند و فرصت سرویس خودرو پیش از آن‌ها را نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

تماس سریع